ТРАВЕРСИ З САМИМ БЕЗПЕЧНИМ ПІДЙОМНИМ МАГНІТОМ У СВІТІ

ПОСТІЙНА ЕЛЕКТРОМАГНІТНА ТЕХНОЛОГІЯ
Електричний струм використовується тільки для інвертування магнітного поля, в той час як ефективна сила створюється постійними магнітами.
У разі збою живлення магнітна сила зберігається постійно = 100% безпеку

КОЕФІЦІЄНТ БЕЗПЕКИ 3:1
Для безпечного підйому необхідно враховувати можливий повітряний зазор між контактною поверхнею магніту і  сталлю. Ось чому всі наші магніти розроблені з мінімальним запасом міцності 3:1 при повітряному зазорі 0,4 мм.

ВИЯВЛЕННЯ СТАНУ НАВАНТАЖЕННЯ
Індуктивний безконтактний перемикач і пов'язаний з ним кулачок, прикріплений до підйомної ланцюга, запобігають випадкове розмагнічування в повітрі.

ЦИКЛИ ПІДЙОМУ
Підйом виконується в 2 етапи:
спочатку деталь піднімається з меншим заданим зусиллям, а потім відразу ж в режимі FULLMAG (100% від загального зусилля).

2 КНОПКИ
Щоб запустити цикл розмагнічування, необхідно послідовно натиснути 2 кнопки (SAFE + DEMAG) на пульті дистанційного управління.

ПУЛЬТ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ
Магніт управляється з безпечної відстані. Оператор не повинен перебувати в безпосередній близькості від вантажу.

БЛОК СИГНАЛЬНОЇ ЛАМПИ
Стан магніту візуально відображається прозорим світлодіодним блоком. Вантаж можна переміщати тільки тоді, коли зелена лампа горить постійно!

ПАНЕЛЬ ІНСТРУКЦІЙ
З чіткими інструкціями з безпеки для оператора щодо:
- Максимальні розміри вантажу в залежності від товщини матеріалу
- Максимальний виліт в залежності від габаритів матеріалу

СИСТЕМА SPC (ПЕРЕВІРКА РОБОТИ СИСТЕМИ)
Електронна система постійно контролює правильне функціонування траверси. Про будь-які нештатні ситуації негайно повідомляється і вказується кодом помилки на екрані. Таким чином, помилки можуть бути негайно проаналізовані і усунені.