Буксирувальний ремінь із текстильної стрічки

 • Буксирувальний ремінь для автомобілів масою від 1,6т до 60т.
 • Матеріал виготовлення: 100% поліестерова стрічка.
 • Запас міцності: 1,5:1.
 • Комплектація скобами або гаками за бажанням клієнта.
 • Виробник: ТОВ "ЛОАД-ТЕХ", Україна Украина

Детальніше

Виберіть параметри:

Ціна з ПДВ:

277,20 грн.

rating Read the 4 Відгуки
Середній рейтинг: 10/10 - Кількість відгуків: 4

Буксирувальний ремінь екстра-класу призначений для буксирування автомобілів, тягачів, дорожньої техніки масою від 1,6 т до 60т.

Ми гарантуємо відповідність розривного навантаження ременя до навантаження, заявленого на сайті та вказаного у паспорті . Буксирувальний трос відповідає вимогам ПДР (п. 23.3; п. 30.5), має світловідбивне покриття, коефіцієнт запасу міцності 1,5:1. При замовленні є можливість вибору різних варіантів виконання та загальної довжини ременя. У комплект поставки входить мішечок для зберігання ременя із водонепроникної тканини.

 

Робоче навантаження ременя/

Макс. маса автомобіля, тн

Розривне навантаження, тн

Ширина ременя, мм

2.5

3.75

50

3.5

5.25

60

5.0

7.5

50

10.0

15.0

60

15.0

22.5

90

20.0

30.0

120

30.0

45.0

90

40.0

60.0

120

50.0

75.0

150

60.0

90.0

180

Купити буксирувальний ремінь ви можете у наших магазинах в Одесі, Києві, Харкові та Львові або замовити доставку у будь-яку точку України.

   • Буксирувальний ремінь для автомобілів масою від 1,6т до 60т.
  • Матеріал виготовлення: 100% поліестерова стрічка.
  • Запас міцності: 1,5:1.
  • Комплектація скобами або гаками за бажанням клієнта.
  • Виробник: ТОВ "ЛОАД-ТЕХ", Україна Украина

ПИТАННЯ: Як правильно вибрати буксирувальний ремінь?
ВІДПОВІДЬ: Все, що вам потрібно знати, це маса транспортного засобу, який планується буксирувати і тип виконання ременя (гак, скоба, петля). Наприклад, якщо ваш автомобіль важить 2,0 тн, то вам підійде буксирувальний ремінь із робочим навантаженням 2.5 тн.

ПИТАННЯ: Чи відповідають Ваші ремені вимогам правил дорожнього руху?
ВІДПОВІДЬ: Так. Наші ремені, відповідають вимогам ПДР п. 23.3 та п. 30.5, а саме мають запас міцності 1,5:1, довжину від 4,5м до 6м та оснащені світловідбиваючими елементами.

ПИТАННЯ: Яке виконання ременя краще взяти?
ВІДПОВІДЬ: Легкові автомобілі зазвичай оснащені петлями для буксирування, тому для них рекомендуємо взяти буксирувальний ремінь у виконанні гачок-гачок. Позашляховикам більше підійде виконання скоба-скоба. Важкі вантажівки, фури та трактори мають зачепи або вуха з пальцями, тому для них оптимальним вибором є виконання петля-петля.

ПИТАННЯ: Я на заправці/в магазині бачив буксирувальний ремінь, на ньому написано 5тн, а він вдвічі дешевше і втричі менший за ваш? В чому різниця?
ВІДПОВІДЬ: На наш досвід, такі буксирувальні ремені виготовлені з поліпропіленової стрічки та вказане робоче навантаження таких ременів мінімум у 3 рази менше фактичного. Відповідно за будь-якого ривку ви ризикуєте залишитися посеред дороги без засобу для буксирування.
Наші ремені зроблені зі 100% поліестерової вантажної стрічки та мають чесний запас міцності 1,5:1. До того ж наші вироби мають вантажні зварні гаки або вантажні такелажні скоби. Всі ці фактори дозволяють бути впевненим, що використовуючи наш буксирувальний ремінь, у разі поломки ви без проблем дістанетеся до СТО або гаража.

ПИТАННЯ: Моя вантажівка сильно застрягла в бруді, вага машини з вантажем 8тн, який ремінь вибрати?
ВІДПОВІДЬ: Якщо автомобіль застряг, то тягове зусилля, щоб його витягнути, у будь-якому разі буде вищим, ніж важить саме ТЗ. При ривку навантаження на ремінь може в кілька разів перевищувати стандартне робоче навантаження. У таких випадках ми рекомендуємо брати буксирувальний ремінь із робочим навантаженням у 1.5-2 рази вище, ніж вага вашого автомобіля. Наприклад, якщо ТЗ важить 8 тонн, то варто вибрати ремінь із робочим навантаженням не менше 12-16 тонн.

ПИТАННЯ: Чи можна піднімати чи кріпити вантажі буксирувальним ременем?
ВІДПОВІДЬ: Ні! Це категорично суперечить техніці безпеки. У вантажопідйомних пристроїв повинен бути зовсім інший запас міцності та виконання. Для підйому вантажу краще користуватися вантажопідйомними стропами, а для кріплення вантажу - стяжними ременями.
Стропи та стяжні ремені ви також можете знайти на нашому сайті або замовити зателефонувавши.

ПИТАННЯ: Чи можна виготовити буксирувальний ремінь з більшим робочим навантаженням?
ВІДПОВІДЬ: Так, можна. За індивідуальним запитом, наша компанія здатна виготовити вироби з текстильної стрічки або сталевого каната з робочим навантаженням до 100 тонн.

ПИТАННЯ: Що означає запас міцності 1,5:1?
ВІДПОВІДЬ: Запас міцності означає відношення розривного навантаження виробу до робочого. Простими словами - буксирувальний ремінь робочим навантаженням 8,0 тн руйнується на навантаженні не менше 12,0 тн. Запас міцності 1,5:1 у буксирувальних ременів передбачений правилами правил дорожнього руху п 23,3 та п 30,5

ПИТАННЯ: Що краще стрічковий буксирувальний ремінь або буксирувальний трос із сталевого каната?
ВІДПОВІДЬ: Буксирувальний ремінь із поліестерової стрічки однозначно виграє в даній суперечці. Якщо вам необхідно відбуксирувати звичайний автомобіль, а не спецтехніку, то вибір краще зупинити на текстильних ременях. Ось низка їх переваг:
Компактні, зручно складаються, у багажнику займають менше місця.
У кілька разів легше і немає пружинних деформацій. З ними зручно та безпечно працювати навіть без рукавиць.
За рахунок використання синтетичних матеріалів, ремені піддаються невеликому розтягуванню, тому процес буксирування проходитиме плавно і без ривків.
Не схильні до корозії, їх можна випрати.

Filter reviews


Натисніть тут, щоб залишити відгук


БУКСИРУВАЛЬНИЙ РЕМІНЬ
Денис Б. у 2020-04-18 Купил куму на день рождения доволен +++ рекомендую
ремень
Roman L. у 2021-02-15 Спасибо большое за буксировочный трос по-моему на 7 тон для Буса брал . Вообщем: Мтз Тянул тросом паркетник который лежал на пузе в глине . Трос тест драй прошёл . Китайские штук 5 порвали , даже сложенных в двое и связанных . Ваш сила
Буксир
Сто С. у 2020-08-10 Хороший, довольно прочный. Есть сумка для хранения. Пришёл быстро. Всем доволен!
Ремінь
Віталій Т. у 2020-11-30 Міцний, зручний у використанні