Захвати для підйому рейок

Досить часто промислові підприємства у своїй діяльності стикаються з ремонтом або будівництвом залізничних шляхів. В основному це ремонтні роботи, оскільки знос залізничного полотна в нашій країні досить високий і системних робіт по його заміні давно не ведеться. У процесі ремонту і будівництва з/д шляхів неминуче стає завдання зручного і безпечного переміщення рейок. Це завдання можна виконати різними способами, однак найбільш правильним є використання спеціальних захватів в комплекті з траверсою або стропами.

Захвати для рейок діляться на два основних типи - кліщові і вилочні.

Кліщовий захват для рейок конструктивно складається з декількох рухомих частин і верхнього грузозахватного елемента (ланки, скоби і т.д.). Принцип роботи захоплення досить простий - під дією підйомної сили, захоплення стискається і надійно фіксує рейок. Плюсами такого типу захоплення є - надійна фіксація і універсальність.
Захват клещевойЗахват клещевой чертежЗахват клещевой для рельсЗахват клещевой примеры использования

Вилочний захват для рейок або як його називають у народі захват для рейок «кома» або захоплення для рейок «крапля» являє собою цільну металеву заготовку спеціальної форми. Принцип роботи захоплення досить простий - завдяки спеціальній формі, захоплення міцно утримує рейку при підйомі. Плюси такого захоплення - низька вартість і зручність в експлуатації.
Захват вилочный запятаяИспользование вилочный захватов для рельс

Обидва типи захватів виготовляються різної вантажопідйомності, залежно від типу рейок, для підйому яких вони будуть використовуватися.

ТОВ «ЛОАД-ТЕХ» виробляє і реалізує обидва типи захватів для рейок. Купити захвати для рейок за низькою ціною від виробника Ви можете, зателефонувавши до нас і зробивши замовлення. Контактні телефони - (048) 736-04-94, (048) 736-04-84.