Ремені для транспортування мототехніки

Як безпечно і головне без пошкоджень перевезти мотоцикл, скутер або квадроцикл?

Здавалося б просте питання насправді не таке вже і просте. Давайте розберемося. Необхідність перевезти мототехніку виникає не так уже й рідко. Наприклад ви купили мотоцикл в іншому місті і з ряду причин їхати на ньому додому не виходить, вам потрібно доставити кросову техніку до місця змагань, потрібно перевезти техніку на виставку або в шоу-рум, трапилася поломка в дорозі і так далі. Для кріплення вантажу при перевезенні зазвичай використовують стандартні стяжні ремені. Однак для перевезення мототехніки такий ремінь має ряд недоліків: незручна конструкція, залізні гаки, що дряпають фарбу і хром, плюс ремені куплені на ринку найчастіше мають не дуже хорошу якість стрічки і стяжного механізму, що може призвести до ослаблення натягу стрічки і зміщення або падіння мотоцикла при перевезенні.

Що робити? Відповідь проста - використовувати правильні ремені. У Європі та США вже давно використовують спеціальні стяжні ремені, призначені для надійного кріплення мототехніки при транспортуванні в кузові автомобіля, причепі або на лафеті. Такі ремені використовуються для перевезення мотоцикла, скутера або квадроцикла. Ремінь надійно фіксує техніку, забезпечуючи безпеку і надійність транспортування.

Ремень для мотоцикла     Ремень для мототехники

На відміну від стандартних стяжних ременів, ремінь для перевезення мотоциклів має спеціальну конструкцію і оснащений додатковими петлями і обгумованими гаками. Таке виконання ременя було розроблено спеціально для транспортування мототехніки. Обрезинені гаки спеціальної форми зручні в роботі і не зашкодять фарбованим або хромованим покриттям мотоцикла.

При виробництві стяжного ременя для мототехніки використовується посилений стяжной механізм, що виключає ослаблення натягу ременя, і міцна поліестерова стрічка з мінімальним коефіцієнтом розтягування.

ТОВ «ЛОАД-ТЕХ» на підставі зразків ременів провідних європейських виробників налагодило випуск якісних ременів для перевезення мототехніки. Купити ремені за низькою ціною від виробника Ви можете, зателефонувавши до нас і зробивши замовлення. Контактні телефони - (048) 736-04-94, (048) 736-04-84.

www.load-tech.com.ua
Ремень для мотоцикла ЛОАД-ТЕХ
 Ремень для мотоцикла ЛОАД-ТЕХ Ремень для мотоцикла ЛОАД-ТЕХ


Отримати консультацію по ременям для транспортування мототехніки Ви можете, зателефонувавши до нас за телефонами (048) 736-04-94, (048) 736-04-84. Також в нашому інтернет- магазині www.load-tech.com.ua Ви знайдете широкий асортимент стяжних ременів з доставкою по Україні.