ОЦИНКОВАНІ І НЕРЖАВІЮЧІ КОУШІ

Назва «коуш» має відношення до ніжки голландки. У перекладі з нідерландського «kous» - «панчоха». Називається так тому, що у панчохи і коуша однакова функціональність, вони захищають те, на що вони одягнені.

КОНСТРУКЦІЯ

Коуш - виріб з металу має каплевидну, круглу або трикутну форму, з жолобом по зовнішній стороні. Виготовляється методом кування або штампування. Для виробництва коушів використовується вуглецева сталь. Проходить гальванічне і інші види оцинкування. В умовах підвищеної вологості, в солоній або агресивному середовищі, при підвищених вимогах до захисту від корозії, коуши виготовляють з нержавіючої сталі (А2 і А4). Коуші каплевидної форми отримали найбільшу популярність.

Технічні характеристики виробу:
- Діаметр жолоба - від нього залежить на тросах або канатах якого діаметру може застосовуватися коуш;
- Внутрішній діаметр - визначає товщину пальця або іншого елемента, який вставляється всередину коуша.

ПРИЗНАЧЕННЯ

При виконанні вантажопідйомних робіт коуш встановлюється всередину петлі сталевого каната і захищає його від перетирання волокон і перегинів. Також коуш можна встановлювати в петлі мотузок, рослинних і синтетичних канатів.

Для виробництва канатних строп коуш просто незамінний. При формуванні петлі в неї вставляється коуш, після цього петля заплітається або опресується. Також можна обжати (пригнути) краю коуша після установки, для того щоб вони щільніше охоплювали канат.

СТАНДАРТИ

На українському ринку можна придбати коуши, які виготовлені за стандартами DIN 6899 або ГОСТ 2224-93.Ці стандарти описують і регламентують вимоги для виробництва коушів. Коуші по ГОСТ 2224-93 відповідають міжнародному стандарту ISO 2262. Діаметри канатів для коушів по ГОСТ - від 2 мм до 82.5 мм. За DIN 6899 коуши виробляються для канатів діаметром від 2 мм до 48 мм.

Отримати консультацію по коушам Ви можете, зателефонувавши до нас за телефонами (048) 736-04-94, (048) 736-04-84. Також в нашому інтернет- магазині www.load-tech.com.ua можна придбати оцинковані і нержавіючі коуши з доставкою по Україні.