Будова і види ланцюгових талів

     Ланцюгова таль - це пристрій для переміщень, спуску і підйому вантажів.

Вироби такого типу можна застосовувати для транспортування великовагових вантажів, габаритної техніки та інших матеріалів великої ваги.

Ручна таль стандартного виконання складається з наступних елементів:

- редуктор з механізованим приводом;
- ланцюговий поліспаст;
- нерухоме і рухомий блок;
- вал;
- гальмо;
- підвіска з гаком;
- систему гальмування вантажів.

          Важільна або шестеренчата?

     Ручні талі можна розділити на дві категорії: важільні і шестерні. Основна відмінність між цими двома типами талей - це місце застосування зусилля. При використанні важеля талі оператор повинен перебувати безпосередньо біля неї, так як для підйому вантажу необхідно переміщати важіль на талі. Шестернева ланцюг кріпиться вгорі, а оператор, стоячи на підлозі здійснює підйом вантажу шляхом переміщення приводного ланцюга.

     Переваги ланцюгових талей - це найпростіше будова і високий рівень надійності. Ланцюгові талі відрізняються тривалим терміном служби, а також вони дуже прості і зручні в експлуатації. Ручні талі можна зустріти в гірничодобувній справі, на складах, заводах і т.п. У будівництві, де кожен день потрібно переміщати будматеріали та інструменти, ручні талі просто незамінні. Ланцюгові талі використовують для роботи з важкими вантажами масою до 10 тонн, які можна піднімати на висоту до 12 метрів.

     Шестеренні талі можна укомплектувати візками переміщення. Для цього монтується спеціальна монорейкова конструкція або балка і вже на неї підвішується візок з талью. Цю конструкцію використовують для горизонтального транспортування матеріалів в приміщенні.

Отримати консультацію по ланцюговим талям Ви можете, зателефонувавши до нас за телефонами (048) 736-04-94, (048) 736-04-84. Також в нашому інтернет- магазині www.load-tech.com.ua можна придбати шестерні і важільні талі з доставкою по Україні.