Переміщення вантажу за допомогою текстильних строп

 

Під час проведення підйомних і такелажних робіт використовують такі пристосування як стропи текстильні. На сьогоднішній день існують різні види текстильних строп - двопетльовий (СТП), кільцевий (СТК), одногілковий (1 СТ), двухгілковий (2 СТ), трехгілковий (3 СТ), чотиригілковий (4 СТ) стропи. Такого роду вироби виготовляють способом зшивання стрічки, виготовленої з синтетичних матеріалів.

 Стропи мають свої переваги:

Довговічність. Текстильний строп має великий термін служби. Ці вироби менше піддаються деформації і за короткий відрізок часу набувають початкову форму.

  • Безпека. При проведенні робіт дані стропи є найбільш безпечними, на них відсутні металевий стирчащий дріт, через який можна отримати травму.
  • Невелика вага. Стропи текстильні легкі і еластичні в порівнянні з аналогами (ланцюгові і канатні стропи). Ці вироби займають значно менше місця завдяки малим розмірам і еластичності.
  •  Безпека переміщуваних вантажів. Застосовуючи стропи, вантажі у яких м'які краї менше схильні до пошкоджень.

Як перемістити вантаж, використовуючи стрічкові стропи ?

Транспортуючи різні матеріали за допомогою таких строп необхідно враховувати наступні вимоги:

  • системи стропування необхідно оснащувати стропами, які відповідають габаритам і вазі вантажу. Перед початком використання строп, потрібно провести вимірювання для розрахунку найменшої кількості гілок транспортного вироби і кутів нахилу.
  • петлі строп потрібно з'єднати з гаком підйомних машин. Фіксувати підвіску стропа необхідно за допомогою засувки гака. 
  • щоб уникнути падіння при фіксуванні вантажу необхідно накладати стропи, уникаючи перекручування і вузлів. Для вантажів з гострими краями рекомендовано використовувати захисні чохли поверх строп або ж спеціальні підкладки між стрічкою стропа і вантажем. Якщо ж вантаж неправильної форми потрібно враховувати також центр ваги. Строп слід розміщувати під вантажем так, щоб уникнути падіння. Не слід випускати з уваги незадіяні частини стропа при транспортуванні. Їх потрібно розташовувати так, щоб при підйомі вантажу можна було уникнути зачіпки стропа за предмети, що трапляються на шляху.
  • гострих країв також не повинно бути у гака крана, щоб уникнути пошкодження і деформації стропа.
  • якщо при вилученні стропа з-під вантажу він був схильний до тертя і має пошкодження, використовувати в подальшому його не можна.

Отримати консультацію та купити стропи Ви можете, зробивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши до нас за телефонами (048) 736-04-94, (048) 736-04-84.