Прядив'яні канати

 

Основні складові прядивного каната льняні і прядивні волокна.Ці матеріали виготовляються відповідно до ГОСТ 30055-93.У діаметрі канат від 01 см до 8 см, величина кола не більше 25 см Надійність каната забезпечує поєднанням в нім льняних і прядивних ниток. Співвідношення цих волок в канаті має бути 50% прядивних і 50%% льняних. Прядивні канати не накопичують статичної електрики, а також теплової і сонячної радіації. Під впливом навантаження такі вироби можуть подовжуватися до 10%.


Де застосовувати прядивні канати?

У складі прядивного каната виключно натуральні волокна, завдяки чому вони є безпечними для людини. Свою популярність канати отримали за рахунок своїх міцностних експлуатаційних властивостей. Прядивні вироби широко застосовуються в промисловості при виготовленні строп, в нафтовій галузі, як бурові канати, а також у будівництві для транспортування вантажів.

Прядивний канат дуже часто використовують як елемент декору і в господарських цілях.

Для декору прядивний канат застосовується при оформленні приміщень, а саме для обробки дерев'яних зрубів, декорування східців і обмотки стовпів, надаючи приміщенню оригінальний дизайн.

У господарських цілячи, часто використовують для утеплення, в якості конопатки міжвінцевих швів. Канат служить хорошим утеплювачем, завдяки чому захищає будинок від холоду.