Рим-кріплення

     Спеціальне кріплення випускається виробниками для переміщення і фіксації важких вантажів, називається він рим-болт і рим-гайка.Складається таке кріплення з кільця, яке можна захоплювати гаком або ж стропом вантажопідйомного механізму.Такий такелаж часто називають «з кільцем», «з вушком», «з провушком».

     При використанні рим-кріплення потрібно враховувати специфіку його застосування, так як до цього виду такелажу пред'являють особливі високі вимоги.Виробляють римболти за міжнародним стандартом ГОСТ 4571-73 і по німецькому DIN 580. Гайки виготовляють за стандартом DIN 582.

     Виготовляють такі види виробів з вуглецевої сталі марки 20, 25, С15Е (DIN EN 10084). Нержавіюча сталь А2, А3, А4, А5. Вуглецеві сталі таких марок можна відрізнити по твердості і міцності серцевини. Металовироби, яким віддають перевагу покупці, виготовляють з вуглецевої сталі з цинковим покриттям. Проводять такі металовироби методом кування або штампування.

      Не так давно рим-кріплення застосовували виключно в морській справі, на сьогоднішній день коло використання стало набагато ширше. За допомогою таких виробів можна транспортувати і переміщати машини, механізми, металоконструкції. Також можна перевозить верстати, двигуни, обладнання, встановлювати опори і щогли, буксирувати транспортні засоби. Це лише кілька прикладів застосування рим-кріплення.  

      При використанні даного виробу, на вантажі або транспортувальній тарі повинно бути відповідне кріплення. Для рим-болта використовуйте отвір з внутрішнім різьбленням, а для рим-гайки варто застосувати стрижень із зовнішнім різьбленням.

     Кріпильні вироби випускають у відповідності зі стандартами, розміри від М8 до М100.

     Для кожного типорозміру вантажопідйомність рим-кріплення встановлюють відповідно до стандартів і безпосередньо залежить від напрямку стропа щодо осі різьби металовироби і площини кільця. Наприклад рим-болт М30 вантажопідйомністю:

  • 2000 кг - напрямок стропа збігається з віссю кріплення і строп в площині кільця
  • 700 кг - напрямок стропа з відхиленням до 45 градусів від осі кріплення, строп в площині кільця
  • 300 кг - напрямок стропа з відхиленням до 45 градусів від осі кріплення, строп відхиляється від площини кільця до 45 градусів.

Таблиця з ГОСТ 4571-73.

Для рим-гайок і рим-болтів не допускаються:

  • вм'ятини, отвори, відколи на кільці
  • заварка, закладення дефектів
  • надрізи на хвостовику
  • зірвані нитки різьблення

Такого типу вироби витримують подвійну вантажопідйомність.

Температура використання від -20 С ° до + 200С °.

Отримати консультацію та купити рим-кріплення Ви можете, зробивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши до нас за телефонами (048) 736-04-94, (048) 736-04-84.