Домкрат гідравлічний

 • Гідравлічний домкрат для підйому вантажів.
 • Надійна конструкція, захист від перевантаження.
 • Регулювання швидкості опускання.
 • Корпус, що обертається, працює в будь-якому положенні.
 • Зручна, ергономічна рукоятка.
 • Супроводжується сертифікатом якості.
 • Стандарт: ДСТУ EN 1494:2018.
 • Гарантія: 12 місяців.
 • Виробник: КитайКитай

Детальніше

Виберіть параметри:

Ціна з ПДВ:

12 384,59 грн.

rating Read the 2 Відгуки
Середній рейтинг: 10/10 - Кількість відгуків: 2

Гідравлічний домкрат - пристрій, що використовується для підняття різноманітних вантажів. Домкрати застосовуються при підйомі і переміщенні важких вантажів, монтажі обладнання, будівництві, ремонті, демонтажних роботах. Основною особливістю домкратів є те, що вони на відміну від інших вантажопідіймальних засобів (стропа, талі, захвату), працюють знизу, а не зверху вантажу.

Гідравлічні домкрати працюють за рахунок тиску масла на поршень, завдяки чому досягається велике підйомне зусилля при малому ході рукоятки. Підйом вантажу здійснюється шляхом натискання на рукоятку домкрата. Плюсами гідравлічних домкратів є - велика вантажопідйомність, плавність ходу, компактність і надійність конструкції.

Наша компанія пропонує тільки високоякісні вироби, перевірені в реальних умовах роботи. Всі домкрати проходять перевірку перед продажем, супроводжуються гарантією, паспортом та інструкцією по експлуатації.
Применение гидравлического домкрата

Вантажопідйомність,

тн

Висота підйому лапи, мм

Висота підйому верхньої площадки, мм

Зусилля на рукоятці, Н

Маса, кг

Габаритні розміри, мм

5,0

25-230

368-573

380

25

360х190х430

10,0

30-260

420-650

400

35

380х220х510

25,0

58-273

505-720

400

102

530х350х610

 

Купити домкрат гідравлічний ви можете в наших магазинах в Одесі, Києві та Харкові або замовити доставку в будь-яку точку України.

  • Гідравлічний домкрат для підйому вантажів.
  • Надійна конструкція, захист від перевантаження.
  • Регулювання швидкості опускання.
  • Корпус, що обертається, працює в будь-якому положенні.
  • Зручна, ергономічна рукоятка.
  • Супроводжується сертифікатом якості.
  • Стандарт: ДСТУ EN 1494:2018.
  • Гарантія: 12 місяців.
  • Виробник: КитайКитай

ПИТАННЯ: Як вибрати домкрат?
ВІДПОВІДЬ: Перше і найголовніше, що потрібно для того, щоб вибрати домкрат, це точно розуміти з якою метою він буде використовуватися. Різні види домкратів використовують для абсолютно різних завдань. Так наприклад:
Пляшкові домкрати застосовуються при підйомі і переміщенні важких вантажів, в автомайстернях, машинобудівної сфері і т.д ..
Домкрати-гідроциліндри незамінні при монтажі або демонтажі важкого обладнання, конструкцій, для відриву від площини важких верстатів і машин, в будівництві, також використовуються при проведенні ремонтів великих вузлів різної техніки.
Рейкові домкрати застосовуються для попереднього вивішування деталей, при виконанні будівельно-монтажних, ремонтних та перевантажувальних робіт, а також при ремонті вагонів і залізничних шляхів. За допомогою рейкового домкрата можна переміщати вантажі горизонтально.
При виборі домкрата зверніть увагу на вантажопідйомність, робочу висоту, висоту робочої поверхні, габарити і вагу.
На нашому сайті представлені гідравлічні, рейкові і домкрати-гідроциліндри. Якщо ви сумніваєтеся у виборі домкрата, то сміливо телефонуйте нам і менеджери ТОВ «ЛОАД-ТЕХ» підберуть для вас оптимальний варіант виходячи з ваших потреб.

ПИТАННЯ: Який домкрат краще, рейковий або гідравлічний?
ВІДПОВІДЬ: Давайте розглянемо основні переваги та недоліки цих двох популярних типів домкратів.
1. Вага - маса рейкового домкрата в 1.5-2 рази вище гідравлічного той самої вантажопідйомності.
2. Габарити - аналогічно з вагою. Гідравлічний в 1.5-2 рази менше рейкового.
3. Нижня підйомна лапа у гідравлічного домкрата знаходиться відчутно нижче, ніж у рейкового.
4. Швидкість підйому приблизно однакова, а ось швидкість опускання у гідравлічного набагато вище, завдяки спускному клапану. А ось в рейковому доведеться крутити рукоять в зворотну сторону чимало часу, навіть якщо домкрат без навантаження.
5. Висота підйому рейкового домкрата значно вище гідравлічного.
6. Обслуговування - в гідравлічних домкратах необхідно промивання всього механізму і заміна масла. У рейковому досить змастити основні робочі вузли.
7. Конструкція нижньої площадки гідравлічного домкрата стійкіша, ніж на рейковому.
8. Ціна - гідравлічний домкрат коштує приблизно в 2 рази більше, ніж аналогічний рейковий.
9. Рейкові домкрати дозволяють здійснювати більш контрольований підйом вантажу, більш точну зупинку на заданій висоті, а також плавне опускання вантажу в порівнянні з гідравлічними домкратами.
Як бачите, однозначно відповісти на питання, який домкрат краще, вкрай складно. Спираючись на наведену нами інформацію, ви легко зможете зробити вибір, який задовольняє поточним завданням найкраще.

ПИТАННЯ:Чи можуть домкрати працювати в горизонтальному положенні?
ВІДПОВІДЬ: Так, рейковий і гідравлічний домкрати, а також домкрати-гідроциліндри можуть працювати горизонтально. Пляшковий тільки вертикально.

ПИТАННЯ: На гідравлічному і рейковому домкратах є верхня площадка, для чого вона потрібна?
ВІДПОВІДЬ: Обидва види домкрата мають по дві робочі поверхні. Це нижня лапа і верхня площадка.
Відмінності в тому, що в гідравлічному домкраті нижня лапа розташована дуже низько, на рівні опорної площадки. Відповідно їй зручно піднімати вантажі з малою відстанню від підлоги до робочої поверхні (наприклад автомобілі з низьким кліренсом). У рейковому домкраті лапа знаходиться значно вище від підлоги, але і підняти їй можна набагато вище, в порівнянні з гідравлічним.
Верхня площадка гідравлічного домкрата має плоску циліндричну форму. Що ідеально підходить, для підняття / монтажу / демонтажу виробів і обладнання з плоскою поверхнею. Рейковий домкрат має специфічну конструкцію верхнього майданчика. Вона найкраще підходить для підйому овальних і круглих вантажів.

ПИТАННЯ: Чи впливає навантаження на висоту підйому домкрата?
ВІДПОВІДЬ: Ні. За умови, що вага вантажу не перевищує вантажопідйомність домкрата, навантаження не впливає на висоту підйому.

ПИТАННЯ: Чи можна працювати гідравлічними домкратами при мінусовій температурі?
ВІДПОВІДЬ: Так. Використання гідравлічних домкратів при низьких температурах можливо. Робоча рідина домкрата - спеціальне гідравлічне масло, яке не замерзає навіть у сильний мороз і забезпечує надійну роботу домкратів. При використанні в умовах вкрай низьких температур рекомендується заливати спеціальне «зимове» масло.

ПИТАННЯ: Як замінити гідравлічну рідину в домкраті?
ВІДПОВІДЬ: Процес заміни гідравлічної рідини описаний в інструкції на домкрат. Якщо інструкції немає під рукою, то ось загальна процедура для всіх домкратів - злити рідину, відкрутивши пробку, промити кілька разів за допомогою промивної рідини, злити промивну рідину і залити масло до верхньої позначки, прокачати систему і долити масло.

ПИТАННЯ: Яка періодичність заміни масла в гідравлічному домкраті?
ВІДПОВІДЬ: Рекомендуємо міняти масло в домкраті не рідше одного разу на рік. При важких режимах експлуатації кожні півроку. У будь-якому випадку, необхідно замінити рідину на нову, без прив'язки до термінів заміни, якщо домкрат став працювати гірше.

ПИТАННЯ: Яка гарантія на домкрати, ви здійснюєте ремонт?
ВІДПОВІДЬ: На пляшкові домкрати наша компанія надає гарантію 6 місяців. На рейкові і пляшкові - 12 місяців.
ТОВ «ЛОАД-ТЕХ» здійснює повний гарантійний та післягарантійний ремонт домкратів.


Натисніть тут, щоб залишити відгук


Домкрат
Маряна М. у 2021-07-21 Зіткнувшись з проблемою заміни колеса ,саме load-tech.com.ua допомогли з вибором домкрата.Тепер не страшно їздити в далекі подорожі з таким помічником.
Якість
Микола К. у 2020-07-02

Користуюсь майже рік, використовую доволі часто, але не було і натяку на несправність. Дуже якісний продукт.