Монтажно-тяговий механізм (МТМ)

 • Монтажно-тяговий механізм канатний.
 • Канат з гаком у комплекті, довжина 20м.
 • Стандарт: ДСТУ EN 13157:2014.
 • Компактні розміри, надійна конструкція.
 • Зручне обслуговування через отвори в корпусі.
 • Захист від перевантаження.
 • Супроводжується сертифікатом якості.
 • Гарантія: 12 місяців.
 • Бренд: POLTEK POLTEK ПОЛЬША.
   

Детальніше

Виберіть параметри:

Ціна з ПДВ:

5 024,38 грн.

rating Read the 4 Відгуки
Середній рейтинг: 10/10 - Кількість відгуків: 4

Монтажно-тяговий механізм або «МТМ» - це ручна важільна лебідка, яка призначена для переміщення різних вантажів по горизонталі або для підйому (при використанні блоків). Монтажно-тягові механізми широко використовуються в будівництві, монтажних і ремонтних роботах. Відмінними рисами МТМ є універсальність, компактність, надійність і зручність у роботі.

Принцип дії монтажно-тягових механізмів - при впливі на важіль дві пари губок зажимають та протягують канат через корпус виробу. Всі моделі МТМ оснащені захистом від перевантажень. Для забезпечення безперебійної роботи монтажно-тягового механізму протягом довгих років, його необхідно періодично чистити і змащувати, слідкувати за станом троса.

Наша компанія пропонує тільки високоякісні вироби, перевірені в реальних умовах роботи. Всі МТМ проходять перевірку перед продажем, супроводжуються гарантією, паспортом та інструкцією по експлуатації.

У комплекті з монтажно-тяговим механізмом йде канат з гаком. За бажанням Замовника можлива комплектація канатом будь-якої довжини.

Монтажно-тяговый механизм

Вантажопідйомність,

тн

Макс. пересуваєма вага, тн

Діаметр канату, мм

Зусилля на ручці, Н

А, мм

В,мм

С, мм

L1, мм

L2,мм

L3, мм

Маса без канату, кг

Маса каната 1м, кг

0,8

1,2

8,3

341

426

238

64

-

-

800

6,4

0,30

1,6

2,4

11,0

400

545

284

97

692

1200

-

12,0

0,50

3,2

4,8

16,0

438

660

325

116

692

1200

-

23,0

1,00

5,4

8,1

20,0

850

930

390

116

690

1200

-

40,0

1,60

 

Купити монтажно-тяговий механізм (МТМ) ви можете в наших магазинах в Одесі, Києві та Харкові або замовити доставку в будь-яку точку України.

  • Монтажно-тяговий механізм канатний.
  • Канат з гаком у комплекті, довжина 20м.
  • Стандарт: ДСТУ EN 13157:2014.
  • Компактні розміри, надійна конструкція.
  • Зручне обслуговування через отвори в корпусі.
  • Захист від перевантаження.
  • Супроводжується сертифікатом якості.
  • Гарантія: 12 місяців.
  • Бренд: POLTEK POLTEK ПОЛЬША.
    

ПИТАННЯ: Що входить в комплект МТМ?
ВІДПОВІДЬ: У комплект МТМ входить 20 метровий канат з гаком, телескопічна ручка і безпосередньо сам монтажно-тяговий мехнізм.

ПИТАННЯ: Мені потрібно укомплектувати МТМ канатом довжиною 50м, це можливо?
ВІДПОВІДЬ: Так, за бажанням МТМ може бути укомплектований канатом будь-якої довжини. При цьому стандартний 20 метровий канат так само залишається у покупця.

ПИТАННЯ: Чи можливо укомплектувати Ваші механізми канатом іншого діаметру?
ВІДПОВІДЬ: Ні. Через технічні особливості конструкції механізму, використовувати можна тільки канат, який вказаний в паспорті виробу.

ПИТАННЯ: Чи можу я сам придбати канат потрібного діаметру і використовувати його?
ВІДПОВІДЬ: Так, можете. Але на МТМ підходять не всі канати. Наші механізми комплектуються канатом зі сталевим сердечником, завдяки якому при протягуванні через механізм він не деформується і не проскакує через затискні губки. Звичайний же сталевий канат таких властивостей не має і працювати в парі з МТМ коректно не може. Якщо вам потрібен канат іншої довжини, то зателефонуйте нам і наші менеджери підберуть ідеальний для вас варіант.

ПИТАННЯ: Чи можна МТМ піднімати вантажі?
ВІДПОВІДЬ: Можна. Але тільки при використанні монтажних блоків і дотримуючись усіх правил техніки безпеки. МТМ має систему фіксації вантажу, тому можна не переживати, що вантаж впаде з висоти. Так само варто пам'ятати, що основне завдання МТМ це переміщення вантажу по горизонтальній поверхні, а для підйому вантажів є спеціальне обладнання, яке ви так само можете знайти на нашому сайті.

ПИТАННЯ: Чи можна піднімати вагу більше, ніж вказано в паспорті МТМ?
ВІДПОВІДЬ: Так, можна. Але тільки при використанні системи поліспастів (монтажних блоків). При правильному використанні МТМ здатний піднімати вагу в кілька разів більше своєї вантажопідйомності.

ПИТАННЯ: Яку вагу я можу тягнути МТМ вантажопідйомністю 3,2 тн?
ВІДПОВІДЬ: На нашому сайті є таблиця в якій наведено вантажопідйомності і тягові зусилля всіх моделей МТМ. Або щоб швидко розрахувати тягове зусилля, треба вантажопідйомність помножити на 1,5. Відповідно МТМ г / п 3,2 тн можна тягнути вагу 4,8 тн

ПИТАННЯ: Ваші МТМ можуть тягнути вантаж тільки в одну сторону або в обидві?
ВІДПОВІДЬ: При бажанні можна послабити канат і витягнути його в іншу сторону вручну, але внутрішній механізм здатний протягувати канат тільки в одну сторону.

ПИТАННЯ: Як і до чого кріпиться мтм?
ВІДПОВІДЬ: Для нормальної роботи тяговий механізм повинен бути надійно закріплений. Це можна зробити, зафіксувавши лебідку за опору, яка може витримати зусилля, що додається для переміщення або підйому певного вантажу. Якщо в опорі відсутня проушина, за яку можна зачепитися, то можна використовувати вантажну скобу, якщо є куди її прикріпити. Якщо ж кріплення відсутнє в принципі, то МТМ можна прикріпити до опори за допомогою текстильного кільцевого стропа або стяжного ременя.

ПИТАННЯ: У мене зламалася рукоять (випали штифти). Що робити?
ВІДПОВІДЬ: При надмірному зусиллі на рукоять, при перевантаженні, можлива така ситуація, коли на рукоятці можуть зламатися з'єднувальні штифти. В такому разі не слід відразу піднімати паніку і намагатися намертво приварити рукоять. В МТМ, які поставляє наша фірма, досить відкрити ручку для перенесення і там ви виявите два запасних штифта, якими ви з легкістю зможете прикріпити рукоять.

ПИТАННЯ: Якщо у мене поламалися затискні губки, чи можна у вас купити запасні?
ВІДПОВІДЬ: Ні. Дані запчастини ми не завозимо з-за їх непотрібності. На відміну від дешевих аналогів, затискні губки в МТМ які поставляються компанією «ЛОАД-ТЕХ» мають чудову якість і не виходять з ладу (не стирається, що не сточуються і т.д.)

Filter reviews


Натисніть тут, щоб залишити відгук


Механизм
Лола Д. у 2020-04-20 Работает на все100,,% рекомендую
Мтм
Сергій В. у 2021-03-10 Гідна консультація, на всі питання відповідали, відчувалось, що менеджер реально розуміється у своїй справі, швидко доставили
МТМ
Сергей Ш. у 2020-05-20 Заказал и на следующий день уже получил на почте. Оперативно. Коллективу большое спасибо.
МТМ
Сто С. у 2020-08-10 Надёжный аппарат, не подводит!