Вантажні захоплення

Вантажні захоплення це знімні навісні пристрої, якими оснащуються крани. З їх допомогою вантаж фіксується в положенні, необхідному для його підйому.

Різновиди обладнання

Вантажозахватний механізм вибирають з урахуванням вантажу, для роботи з яким він призначається. Виділяють такі основні види захоплень:

  • кліщові, які захоплюють вантаж за допомогою кінців виступаючих елементів;
  • вилочні, підхоплюють вантаж, поміщений на піддон або підкладку;
  • ексцентрикові захоплення для вантажів плоскої форми, що переміщуються горизонтально, так і вертикально;
  • захвати-струбцини, в яких вантажі фіксуються вручну за допомогою гвинтової передачі;
  • траверси, що представляють собою проміжну ланку між вантажем і гаком підйомного крана.

 

Існують також спеціальні захвати, складна конфігурація яких пристосована до певних виробів. Поряд з вантажозахоплювальними механізмами використовуються інші пристосування, зокрема, стропи. Вони являють собою відрізки ланцюгів або канатів, які з'єднані у вигляді кілець. Стропи забезпечені ланками, що забезпечують безпечне і зручне приєднання вантажу до гака підйомного крана.

Асортимент вантажозахоплювальних механізмів

Компанія «ЛОАД-ТЕХ» пропонує купити різноманітні вантажозахоплювальні пристрої, які призначають для підйому різних типів тари і вантажу: рулонів сталі, листового металу, рейок, труб, бочок, піддонів.

Широко представлені будівельні захоплення. Вантажозахватне пристосування для бетонних кілець потрібно, якщо вони позбавлені отворів або вушок. Пристрій для сендвіч-панелей забезпечує їх надійну фіксацію в процесі переміщення за рахунок притискного гвинта. Сходові марші за допомогою спеціального обладнання подаються на монтаж під певним кутом. Особливі захоплення вантажопідйомні призначені для гранітних і мармурових плит.

У каталозі представлені також захоплення для дерева і бухт дроту, для евакуації автомобілів, контейнерів. Є м'які монтажні рушники і панчохи кабельні, включаючи повітряні, кінцеві, наскрізні і сполучні.

ТОВ «ЛОАД-ТЕХ» пропонує замовити захоплення вантажні за доступною ціною і з гарантією якості.