Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте дані умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

 

Використання сайту

Сайт www.load-tech.com.ua (далі «ЛОАД-ТЕХ») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.


Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. ЛОАД-ТЕХ не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. ЛОАД-ТЕХ в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі застарівання матеріалів і послуг на цьому Сайті ЛОАД-ТЕХ не зобов'язаний оновлювати їх. ЛОАД-ТЕХ ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

 

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити про це.

 

Зворотній зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також яким або іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення лоад-ТЕХ може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Лоад-ТЕХ не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.


Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт лоад-ТЕХ. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів.
 
Оформлення замовлення

Оформивши і підтвердивши замовлення на Сайті у режимі on-line, відправивши замовлення по e-mail або усно по телефону, Ви погоджуєтесь з викладеними вище умовами користування сайту, а також умовами доставки та оплати, гарантій та сервісу, обміну та повернення товару.
 
При виборі та замовленні товару зверніть особливу увагу на характеристики товару, наприклад вантажопідйомність, довжину, типорозмір і т.д.!