Лебідки електричні

Електрична лебідка - це універсальний тяговий пристрій для підйому, переміщення і підтягування важких вантажів. Проста конструкція забезпечує зручність в експлуатації і високу надійність. Без неї не обходиться виробництво будівельних і монтажних робіт, переміщення по складу, промислове виробництво, транспортування на причепі, автоспорт і інші сфери діяльності.

Пристрій і застосування електролебідки

Принцип роботи вантажопідіймального обладнання, оснащеного електроприводом, полягає в використанні зусилля від приводного барабана через ланцюг, трос, канат або інший гнучкий елемент.

У конструкцію лебідки входять: електричний двигун, рама в якості підстави, надійний гак, редуктор, канат із захопленням, такелажних підвісом або крюком, ланцюг або сталевий канат як тяговий органу, барабан, на який намотується трос або ланцюгової канат, гальмо, що зупиняє кручення барабана в зворотню сторону, кнопкова станція для управління.

Механізми групують: по виду тягового органу - ланцюгові і канатні (другі - більш надійні і затребувані), по установці - мобільні (електричні тельфери, закріплені на підвісних шляхах) і стаціонарні (настінні і підлогові), по кількості барабанів - 1-, 2- і багато барабанні, по підключенню - на 12, 24, 220 і 380 вольт.

Тягове зусилля підйомника залежить від кількості барабанів, якими він укомплектований. Лебідка типу ТЕЛ - це тяговий механізм тяжкої та середньої серій, який навиває канат з малою швидкістю при високій тязі. Ці механізми застосовуються як в автономному режимі, так і беруть участь конструктивно в складі більших вантажопідйомників.

Лебідки широко застосовуються в побуті. Наприклад, існують спеціальні автомобільні моделі (в нашому магазині є така лебідка електрична підвісна), а електричні підйомники допомагають дачникам пересувати важкі конструкції, корчувати і витягати коріння і виконувати інші дії.

Великий вибір електричних лебідок за вигідною ціною

Серед основних експлуатаційних переваг підйомного обладнання необхідно назвати: просту компактну конструкцію (наприклад, автомобільний підйомник поміщається в багажнику автомобіля), легкість експлуатації, ремонтопридатність, надійність і довговічність.

Щоб правильно вибрати потрібний товар, потрібно визначитися з виробником і постачальником цього обладнання, порівняти всі наші пропозиції, характеристики обладнання і тільки тоді приймати остаточне рішення про покупку.

У каталозі компанії «Load-Tech» представлений великий каталог пристроїв різних модифікацій за низькою ціною. Якщо вам необхідно виконувати горизонтальне транспортування і переміщати важкі вантажі по висоті, потрібно купити лебідку електричну, вантажопідйомністю 500 кг, 3.2 тонни або 5 тонн. Для промислового виробництва відмінно підійде лебідка червячная електрична - невибагливий і надійний пристрій, пристосований для роботи в екстремальних умовах.

Компанія «Load-Tech» безкоштовно доставить замовлення на суму понад 1000 грн. в Київ, Харків та в Одесу. Вартість перевезення до Львова та інших міст України залежить від розцінок компанії-вантажоперевізника.