Текстильні стрічкові стропи

Одним з найбільш сучасних видів стропів, є стрічкові стропи. Вони виробляються із спеціальної вантажопідйомної поліестерової стрічки шириною від 30мм до 300мм, кодованої кольором згідно з вимогами норм ЄС. Текстильні стропи, в даний час, набирають популярність величезними темпами, витісняючи всюди, де це тільки можливо, з ужитку звичні канатні стропи. Причиною цьому є ряд незаперечних переваг, таких як дуже мала власна вага, гнучкість, компактність і зручність транспортування. Але саме головне достоїнство текстильних стропів полягає в тому, що вони не ушкоджують тендітні вантажі, а також вантажі з м'якими кромками і ретельно підготовленими поверхнями. Більш делікатних, практичних і легких вантажозахоплювальних пристроїв просто не існує. 

ТОВ «ЛОАД-ТЕХ» пропонує купити текстильні стропи в Одесі, Києві та Харкові. У нас в наявності є достатньо широкий асортимент текстильних стрічкових стропів, що дозволяє вирішити більшість завдань з підйому і переміщення вантажів. 

Текстильні стрічкові стропи виробляються згідно ДСТУ EN 1492-1:2016 і в обов'язковому порядку супроводжуються паспортом встановленого зразка, а також біркою.