Спорядження для промислового альпінізму

Промисловий альпінізм є спеціальною технологією виконання робіт на висоті. Пов'язані вони з висотними будівлями різного призначення. Що-небудь полагодити, пофарбувати або просто помити в таких умовах звичайні працівники не зможуть. Тут на допомогу приходять професійні альпіністи, які застосовують спорядження для альпінізму.

Устаткування для альпінізму

Страхувальні системи, мотузки, карабіни, спускові та підйомні механізми і багато іншого дозволяє піднятися на велику висоту зі страховкою і можливістю переміщення в просторі.

Наш інтернет-магазин пропонує якісні пристрої для промислового альпінізму. В асортименті ви знайдете: мотузки, спускові і підйомні пристрої, карабіни, блок-ролики, стрічкові та тросові страхувальні пристрої, зачепи, петлі, вуса і т. д.

Для висотних робіт в першу чергу потрібні мотузки. Вони незамінні для альпініста. Одна потрібна для підйому і спуску, а інша виконує страхувальну роль. Вироби повинні бути призначені саме для альпінізму, будь-які інші варіанти не підійдуть.

Карабіни необхідні для організації зупинок, коли можна закріпитися в конкретному місці. Їх існує величезна кількість різновидів, і у кожного своя мета. Важливо правильно підбирати пристрої не тільки за призначенням, але і з урахуванням матеріалів - вони повинні відповідати тим виробам, разом з якими застосовуються.

Представлене на нашому сайті спорядження для промислового альпінізму включає все необхідне для безпечного підйому, спуску і переміщення на великій висоті. У нас ви знайдете повноцінний комплект обладнання відмінної якості. Представлені різні види пристроїв супроводжуються фотографіями і характеристиками, за якими можна підібрати необхідні.

Асортимент спорядження на сайті

Ви можете купити спорядження для промислового альпінізму в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною.

Весь товар в каталогах сертифікований і відповідає встановленим нормам і вимогам якості та безпеки. Вибір пристроїв повинен здійснюватися тільки професіоналами, так як важливо розбиратися у всіх тонкощах альпінізму. При необхідності наші консультанти допоможуть вам.

Замовлення можна оформити через інтернет. Оплата здійснюється зручним для клієнта способом. Сучасні методи дозволяють оплачувати дистанційно за допомогою банківської карти або електронним способом. Доставка здійснюється в міста Київ, Одесу, Харків на вказану адресу.