Гарантія та сервіс

ТОВ «ЛОАД-ТЕХ» на всю реалізовану продукцію в обов'язковому порядку надає паспорт або сертифікат із зазначенням гарантійного терміну. Протягом цього терміну наша компанія несе гарантійні зобов'язання і приймає претензії щодо якості продукції. Гарантійний термін встановлюється згідно діючих стандартів та нормативних документів і складає від 1 до 12 місяців, залежно від типу продукції.

Покупець має право обміну або повернення товару протягом 14 днів з дня покупки. Обмін або повернення товару проводиться при дотриманні наступних умов:

  • Відсутні сліди експлуатації
  • Збережена цілісність упаковки
  • Не порушена комплектність товару
  • Збережене маркування та ярлики

Обмін або повернення товару здійснюється тільки після його приймання фахівцями ТОВ «ЛОАД-ТЕХ» на складі компанії. По завершенню приймання обмін товару або повернення грошей здійснюється протягом 5 робочих днів.

Не підлягає поверненню або обміну продукція, виготовлена за індивідуальним замовленням (наприклад стропи, траверси тощо).

Шановні клієнти! Просимо Вас перед початком експлуатації продукції ознайомитися з інструкцією та правилами експлуатації на кожен вид товару.