Продаж гідравлічних домкратів

Домкрати в основному використовуються для підйому автомобілів, але це не єдине їхнє застосування. Вони незамінні під час будівельних робіт, при прокладці кабелів, в сільському господарстві - скрізь, де виникає необхідність піднімати важкі вантажі.

Принцип роботи

Домкрати гідравлічні складаються з робочої камери (циліндра), поршня, клапана, що обмежує переміщення рідини в зворотному напрямку, резервуара з маслом і насоса.

В основі роботи такого обладнання лежить закон Паскаля. Коли механізм приводиться в дію, гідравлічна рідина починає через односторонній клапан надходити всередину циліндра, створюючи тиск і змушуючи поршень рухатися вгору. За рахунок цього здійснюється підйом вантажу. Клапан в цей час заблокований, тому рідина під тиском не може повернутися в резервуар, і автомобіль або інший об'єкт утримується в піднесеному стані.

Залежно від моделі, механізм може приводитися в дію за допомогою застосування ручної сили, стисненого повітря або електрики.

Характеристики

Вартість домкрата залежить від кількох основних характеристик: вантажопідйомність (від 6 до 200 тонн), максимальна висота підйому (від 360 до 575 мм), робочий хід гвинта і штока (мм), тип (пляшковий, рейковий і т. д.).

Деякі моделі поставляються в комплекті з кейсами для зберігання.

Різновиди

Залежно від того, де і для яких завдань вони будуть використовуватися домкрати, купити можна устаткування одного з декількох видів:

  • Підлогові. У таких пристроях циліндри розташовані горизонтально, є довгий важіль. Швидше і безпечніше механічних моделей. Оптимальний варіант для домашнього використання або невеликий автомайстерні. Підходять для підйому порівняно невеликих ТС (4-тонних або легше).
  • Пляшкові. Працюють за тим же принципом, що і підлогові, але витримують більшу вагу і забезпечують більшу підйомну силу. Вантажопідйомність таких пристосувань може становити від 3 до 50 тонн. Врахуйте, що через циліндричної конструкції їх важче використовувати для низьких транспортних засобах, оскільки потрібен більш високий зазор.
  • Hi-Lift (рейкові). Ідеально підходить для власників позашляховиків і трейлерів. Високі і тонкі, вони дозволяють піднімати вантажі на велику висоту. При установці важливо правильно вибрати місце, оскільки через малу площу опори конструкція може стати нестійкою.

 

Проводити будь-які ремонтні роботи рекомендується на рівній поверхні. Не забудьте підготувати ТС: поставити на ручне гальмо і заблокувати колеса. А після підйому автомобіль потрібно переставити на стійкі опори.

Переваги

Є чимало причин вибрати саме гідравлічний домкрат. Ключові переваги таких моделей: ефективність (ККД до 80% і більше), універсальність, висока вантажопідйомність, плавність підйому.

Ще один плюс - портативність. Устаткування займає мало місця, а більшість моделей важать менше 20 кг, тому їх легко возити з собою.

Чому варто купити домкрат гідравлічний в компанії «Лоад-Тех»

Одне з основних напрямків діяльності ТОВ «ЛОАД-ТЕХ» - продаж домкратів та іншого вантажного обладнання власного виробництва. Наші переваги: 7 років на ринку і понад 7500 задоволених клієнтів. Більше 9 200 товарних позицій. Адекватні ціни на устаткування і вартість доставки. Вся продукція відповідає українським і європейським стандартам якості. Доставка по всій Україні.

Крім головного офісу в Одесі, є філії в Харкові і Києві. 96% товарів з каталогу є в наявності, а середній час виконання замовлення - менше 2 днів!