Питання та відповіді

У цьому розділі представлені поширені запитання наших покупців і відповіді на них.

 

Питання: Я не знайшов на сайті потрібний мені товар, довжину, виконання!
Відповідь: На сайті представлені найбільш поширені товари, довжини, виконання і т.д. Швидше за все, потрібний Вам товар у нас є або його можна виготовити або замовити. Телефонуйте нашим менеджерам і залишайте замовлення, ми з радістю Вам допоможемо!

Питання: Ви працюєте з післяплатою?
Відповідь: Так, працюємо. Але є нюанси. Ми не відправляємо післяплатою позиції, що виготовляються під замовлення (стропи, ремені, і т.д.). Можливість відправки післяплатою по кожному конкретному замовленню просимо Вас уточнювати у менеджера.

Питання: Які у Вас терміни і умови доставки, чи є паспорти і гарантія на товар?
Відповідь: Терміни та умови доставки, умови гарантії та сервісу представлені на сайті в розділах доставка і оплата, гарантія та сервіс.

Питання: Мені у Вас все подобається, але я хочу дешевше.
Відповідь: Наша компанія постійно вивчає цінові пропозиції на ринку і ми впевнені, що пропонуємо найвигіднішу і чесну ціну на якісний товар. Але в той же час ми намагаємося бути гнучкими і враховувати побажання кожного клієнта. Якщо у Вас оптове замовлення, Ви великий корпоративний клієнт або у Вас є залізні аргументи для торгу - ми готові до спільного пошуку взаємовигідних рішень.

Питання: Які переваги дає реєстрація?
Відповідь: Реєстрація дозволяє Вам переглядати історію замовлень і їх статус. Після реєстрації Вам не потрібно буде щоразу вводити дані для відправки замовлення, система запам'ятає їх і буде заповнювати автоматично. І нарешті, найприємніше - зареєстрованим клієнтам може бути присвоєна персональна знижка на окремі види товарів або всю продукцію. При вході під своїм логіном і паролем на сайті буде відображатися персональна ціна.

Питання: Де мені взяти договір і Ваші реквізити?
Відповідь: На нашому сайті в розділі реквізити компанії.

Питання: Як дізнатися номер декларації після відправки вантажу?
Відповідь: Після відправки вантажу номер декларації транспортної служби буде відправлений Вам на мобільний телефон.