Продаж блок роликів для тросів

Блок-ролик для троса є простим механізмом, який призначений для висотних робіт. Це колесо з підшипником, в якому є жолобок для заправки всередину каната або іншого гнучкого елемента. Воно обертається навколо осі і встановлено між обоймами. Вантаж закріплюється на одному кінці мотузки, а інша із зусиллям закручується для його підйому за допомогою поліспаста. Ролики мають також затиск для фіксації каната в потрібному положенні. Такий механізм використовується в альпінізмі.

Які ролики ми пропонуємо

Наш інтернет-магазин пропонує різні блок-ролики, вибрати які можна за параметрами в каталозі. Вони призначаються для різних цілей, в залежності від них і потрібно робити вибір. Вони розрізняються: по конструкції, вантажопідйомності, діаметру, матеріалу, кількості роликів. Вони буває також: рухливими, підвісними, відвідними.

Залежно від поставлених завдань в системі підйому вибирають правильний блок ролик для мотузки. Потрібно врахувати також максимальний діаметр троса в мм. Їх використовують для наступних робіт: монтажних, такелажних, виробничих, вантажно-розвантажувальних, висотних, будівельних.

Вони в кілька разів зменшують тягову силу, можуть змінювати її напрямок при необхідності. Такелажні блоки бувають: однорольні або одинарні, двухрольні, трехрольні.

Вигода покупки блок роликів у нас

У нас ви можете купити якісні подвійні блок-ролики за вигідною ціною. Товар представлений в каталогах, і можна вибирати за параметрами і характеристикам. Для простоти варто скористатися фільтром. Консультанти магазину допоможуть зробити правильний вибір при необхідності.

Ми пропонуємо якісні сталеві монтажні блок-ролики для троса купити, виготовлені за всіма прийнятим вимогам і стандартам. На всю продукцію надається гарантія. Виробництво проходить жорсткий контроль на всіх етапах.

Замовлення роликів можна оформити прямо на сайті за допомогою спеціальної заявки. Доставка здійснюється по всій Україні на вказану адресу.