Стропи вантажні, чалки

Вантажопідйомний строп - спеціальне пристосування для крана, завдяки якому можна без зайвих проблем захопити, підняти і перемістити потрібний вантаж. Стропи особливо необхідні при проведенні масштабних будівельних робіт, а також в сільському господарстві. Крім того, використання стропа на автокран полегшить роботи в сфері нафти і газу, в прокладанні залізничних колій, а також в лісовій промисловості.

Види вантажопідйомних строп і чалок

Залежно від основи, розрізняють стропи на автокран:

 • текстильні;
 • канатні;
 • ланцюгові.

Текстильні стрічкові стропи для підйому вантажів виготовляються з поліестерової стрічки різної ширини, яка зазвичай досягає до 300 міліметрів. Завдяки їй можливе підняти вантаж вагою від 0,5 до 25 тонн. Залежно від того, який вантажопідйомністю володіє чалка для крана, кожен з них пофарбований в певний колір. До текстильним стрічковим відносяться круглопрядні, кільцеві, а також петльові моделі. Всі вони відмінно підходять для того, щоб переміщати тендітні об'єкти. Це можуть бути як заготівлі деревини або будь-які пластикові заготовки, так і пиломатеріали. Дані вантажні стропи досить гнучкі і легкі, тому прості в роботі і транспортуванні.

Канатні вантажні чалки на автокран складаються з оцинкованого сталевого троса - великої кількості металевих дротів які сплітаються між собою. Розрізняють вантажні чалки:

 • кільцеві;
 • петльові;
 • одногілковий;
 • багатогілковий.

Цей вид строп гарантує міцне кріплення великогабаритного і особливо важкого вантажу, якому не страшні механічні пошкодження. Головна умова для кріплення вантажу на автокран за допомогою 1-4 гілкових строп - наявність на ньому спеціальних скоб, вушок або кілець, які забезпечують захоплення. Дані вантажні стропи для крана досить надійні і гнучкі, тому будь-яка будівельна робота не обійдеться без них.

Найбільш універсальний варіант з усіх представлених пристроїв - вантажозахватні ланцюгові стропи на автокран. З їх допомогою можливо захоплювати і переміщати абсолютно будь-які вантажі - будь то малогабаритні або великогабаритні об'єкти. Візуально ланцюгова вантажна чалка на автокран виглядає як ланцюг, що складається з особливо міцних ланок. Вантажні ланцюгові стропи бувають наступних типів:

 • кільцеві;
 • петльові;
 • одногілковий;
 • багатогілковий.

Дані вантажні кранові стропи можуть служити значна кількість часу, в чому і полягає одна з головних їхніх переваг.

Як вибрати якісний вантажний строп для крана

Перед тим як зупинитися на конкретній моделі строп на автокран, слід визначити, якими якостями повинні володіти вантажні чалки для крана. Для початку визначте, якого розміру і ваги вантаж вам потрібно перемістити. У розрахунок береться також робоче середовище, спосіб підйому вантажу. Вантажозахоплювальні чалки на автокран повинні бути відповідної довжини для конкретного підйому. У разі, якщо в роботах задіяні дві вантажні чалки, їх характеристики повинні збігатися.

Вантажні чалки можуть бути виготовлені з гаками або петлями на кінцях. Перевищувати максимальну робочу вантажопідйомність стропа категорично заборонено, адже це може спричинити неприємні наслідки як для вантажу, так і робітника. Вибирайте легкі і безпечні вантажні вироби, які не зможуть травмувати персонал і об'єкт транспортування.

Замовлення чалок у перевіреного виробника

Виготовлення вантажних чалок для крана - досить трудомісткий процес, який слід довірити досвідченому виробнику. Ми пропонуємо вам купити якісні стропи, які можна замовити, звернувшись в наш інтернет-магазин. «Load-Tech» - виробник вантажопідйомної і такелажної продукції, з якої ваша робота стане легше і швидше.

Вартість наших чалок на автокран вас приємно здивує. Щоб дізнатися, скільки коштує конкретне пристосування на нашому сайті, налаштуйте потрібні вам параметри вироби. Ціна товару вказується з урахуванням ПДВ. Наші клієнти мають можливість отримати своє замовлення в Україні за допомогою надійного перевізника. Якщо ваше місто - Київ, Одеса, Харків чи Львів, наша компанія пропонує безкоштовну доставку власним автомобілем (при замовленні на суму від 1000 грн). У разі, якщо ви купуєте пристосування оптом, наш Інтернет-магазин готовий обговорити знижку для вас.

Наше виробництво вантажно-розвантажувальних і вантажопідіймальних виробів має свої незаперечні переваги.

 1. Ми відповідаємо за якість своєї продукції, тому кожен товар супроводжуємо відповідними сертифікатами.
 2. Широкий асортимент товару дає можливість вибрати виріб, що підходить саме під ваші потреби.
 3. Ми чесні зі своїм клієнтом, тому вартість нашої продукції є абсолютно прийнятною для будь-якого гаманця.
 4. Всі роботи по виготовленню виробів проводяться відповідно до українських та європейських стандартів якості.

Замовляйте надійні і довговічні вантажні чалки на автокран від виробника і забезпечте собі безпеку і максимальну швидкість виконання вантажопідйомних робіт.