Блоки монтажні

Вантажопідйомний монтажний блок являє собою пристрій, який призначений для підняття вантажу або його переміщення. Основне призначення даного механізму полягає в зниженні тягового зусилля. При відсутності блоку навантаження складається з ваги вантажу і сили, яка необхідна для подолання тертя, при наявності блоку необхідна менша сила. Застосування шківів - обертових роликів на змазаних підшипниках або втулках - дозволяє зменшити силу тертя практично до нуля. Використовуючи блок ролик монтажний, можна запобігти передчасному зносу тросів. Блоки широко застосовуються в ході будівельних, монтажних і малярських робіт, в промисловому альпінізмі.

Структура

Блок монтажний складається з наступних елементів: роликові колеса сталеві; дві металеві щоки; закріплена між ними вісь обертання, на якій знаходяться колеса; вантажний гак.

Різновиди монтажних блоків розрізняються за кількістю роликових коліс. Існують однороликові, двуролікові і інші блоки. Щока може бути відкидною або нерухомою. Діаметр троса, що варіюється від 8,1 до 33 міліметрів, залежить від максимально допустимого навантаження. Відповідно до стандарту, запас міцності повинен в чотири рази перевищувати робоче навантаження.

Асортимент

Компанія «ЛОАД-ТЕХ» пропонує купити за розумною ціною блоки підйомні різного типу: однороликові з гаком; двуролікові з гаком, оснащеним засувкою; однороликові з відкидною щокою і захисним кожухом; однороликові з ланкою.

Всі блоки виготовлені зі сталі. Вантажопідйомність збільшується при наявності двох роликів. Розташування гака на підшипнику забезпечує його вільне обертання.

На всі товари, представлені в каталозі, надається гарантія, продукція супроводжується сертифікатом якості. Компанія «ЛОАД-ТЕХ» - надійний постачальник будівельного обладнання, що гарантує безперебійну роботу і тривалий термін служби блоків.