Про нас

Компанія ТОВ «ЛОАД-ТЕХ» є спеціалізованим підприємством з виробництва, імпорту і реалізації сучасної такелажної і вантажопідйомної продукції. Спираючись на свій власний досвід, а також досвід наших європейських партнерів, ми пропонуємо до постачання найбільш широкий асортимент сучасних продуктів і рішень призначених для роботи з вантажем.

Вся, пропонована нами продукція, виробляється на сучасному обладнанні і відповідає всім вимогам українських та європейських стандартів якості.

Потужна виробнича база з виготовлення всіх типів стропів і ціни прямого імпортера в вантажопідйомному обладнанні і такелажі, дозволяють нам оперативно виконати замовлення будь-якої складності, а також запропонувати найбільш вигідну ціну.

Крім того, Центр вантажопідйому «ЛОАД-ТЕХ», впроваджує сучасні стандарти обслуговування клієнтів і підвищує ефективність внутрішніх бізнес-процесів, відображенням чого став запуск функціонального інтернет-магазину товарів для роботи з вантажем

www.load-tech.com.ua

На сьогоднішній день ми пропонуємо Вам як мінімум 6 причин зупинити свій вибір на нашій компанії, а саме:

- Максимально широкий асортимент продукції (більше 8500 найменувань). Якщо Вам необхідно підняти, перемістити або закріпити будь-який вантаж, то Ви звернулися за адресою. Ми готові запропонувати до постачання практично все, що використовується при роботі з вантажем, в умовах складського комплексу або виробництва. Ви істотно економите свій час і сили, замовляючи все необхідне в центрі вантажопідйому «ЛОАД-ТЕХ».

- Демонстраційний салон-магазин вантажопідіймальних пристосувань, на полицях якого представлений найбільш ходовий асортимент продукції. Завдяки такому формату, Ви маєте можливість наочно ознайомитися з продукцією, підібрати необхідні параметри, переконатися в якості і купити підходящий товар безпосередньо з наявності.

- Інтернет-магазин load-tech.com.ua, який дає Вам можливість в будь-який зручний час ознайомитися з асортиментом, зовнішнім виглядом, технічними характеристиками і цінами пропонованої продукції. Вам більше не потрібно витрачати час на виснажливі телефонні дзвінки. Просто оформляйте заявку на сайті, не виходячи з офісу або будинку.

- Зручний спосіб поставки. Ми пропонуємо Вам на вибір: самовивіз продукції з нашого офісу, безкоштовну доставку по Одесі, Києву та Харкову власним автотранспортом, або відправку будь-яким зручним Вам перевізником (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Делівері, Нічний Експрес і т.д.) по Україні.

- Якість. Ми, як ніхто інший, знаємо, що вантажопідйомні пристосування це дуже відповідальний вид товару, тому пропонуємо до постачання тільки перевірену продукцію, що пройшла випробування і обов'язково з паспортом якості.

- Справедливу ціну, яка грунтується на нашому бажанні чесно продавати. Більш того ми завжди відкриті до діалогу. Якщо у Вас оптове замовлення, завжди є можливість обговорити додаткову знижку.

Ми не просто продаємо якісні вантажопідіймальні пристосування, а пропонуємо комплексні рішення конкретних бізнес-задач.

Переваги нашої компанії встигли оцінити:

логотип Укрнафта     логотип Кадорр   логотип Укртатнафта  логотип Остхем   логотип Новая Почта        логотип Метинвест

логотип ЮМГ

 

Будемо раді бачити Вас в колі наших клієнтів!

З повагою, колектив ТОВ «ЛОАД-ТЕХ»