Продаж роликів і коліс для рокли

На складах техніка незамінна, але рано чи пізно вона зношується і потребує заміни. Особливо часто страждають колеса. Сьогодні є можливість замінити ці деталі і повернути життя будь-якій техніці. Потрібно правильно підібрати ролики для вантажних візків і рокл по різновидах, типами, розмірами і матеріалами.

Що ви знайдете у нас

Наш інтернет-магазин пропонує продукцію, в складі якої є полімери, які надають їй гнучкість і еластичність і поліпшують параметри вантажопідйомності. Основа коліс - метали, такі як чавун, алюміній і різні сплави. Для безшумності і універсальності колеса можуть бути покриті гумою.

Колеса для рокли також бувають з поліаміду, вони підходять для плиткових, бетонних і наливних підлог. Але найвигіднішим є поліуретан, який забезпечує безшумний і м'який хід техніки і не псує покриття підлоги.

У нашому магазині ви можете купити якісні колеса для складської техніки. Щоб правильно вибрати деталі, потрібно знати розміри, вантажопідйомність і технічні характеристики. Від якості коліс буде залежати маневреність і довговічність штабелеров, рокл та інших.

Переваги наших роликів і коліс

Наш товар відрізняється високими якісними характеристиками: високою вантажопідйомністю від 300 кг; м'яким коченням по підлозі; довговічністю і зносостійкістю.

Вироби підходять для будь-якої поверхні. Ви можете вибрати якісні ролики для рокли в нашому каталозі по параметрам. Широкий асортимент продукції дозволить знайти ідеальний варіант. Гідравлічний тачка буде їздити безшумно і якісно з нашими колесами, м'яко переміщаючись по підлозі.

Вигода покупки у нас

Замовлення можна оформити прямо на сайті. Доставка здійснюється по всіх містах України на вказану адресу.