Траверси

Громіздкі пристосування для захоплення і підйому вантажів поступово поступаються місцем компактним пристроям. Застосування траверс всіляких видів дозволяє збільшити робочий простір цеху і майстерні. Цей фактор є великою перевагою для компанії з інтенсивним вантажообігом.

Види траверс для підйому вантажів

Вантажопідйомні траверси ділять на кілька типів:

  • Лінійні траверси - універсальний вид вантажозахоплювальних пристроїв, що підходить для підйому труб, арматури, контейнерів, кругляка, автомобілів, листів стали і інших вантажів на 6 і більше метрів. Випускають просторові, Н-образні, розбірні, телескопічні, розбірні типи;
  • Просторові пристосування - це прості прямокутні і трикутні ферми. Бувають Т-образними (для вантажів зі зміщеним центром ваги), Н-образними (для великогабаритних вантажів з 4-точкової схемою стропування), рамними з 3 і більше точок кріплення і Х-образними, з 4 точками кріплення (для вантажів складної форми).

 

Траверса монтажна, виконана із сталевого профілю з перфорацією, застосовується в якості каркаса або елемента конструкції. Пристрій бере участь в складанні металевих споруд з регулюванням по вертикальній і горизонтальній осі. Ідеально для закріплення вентиляційних каналів і складання несучих конструкцій, консолей і крейцкопфів.

Устаткування обирається відповідно до умов застосування, масою і габаритами вантажу, типом і технічними параметрами крана.

Як купити траверси з доставкою по Україні

Завдяки компактній конструкції і зручності застосування траверса отримала широке застосування в промисловості, будівництві, суднобудуванні і т.д. Представлений товар в каталозі компанії «Load-Tech» виготовлений відповідно до вимог стандартів якості.

Наш магазин займається продажем вантажопідйомного обладнання. У нас можна зробити замовлення з доставкою в Одесу, Київ, Харків, Львів та інші міста України.