Кранові ваги

Кранові ваги - електронний пристрій, що застосовується для статичного зважування вантажу при його підйомі.

Сфера застосування ваг кранового типу

Основна функція обладнання - визначення маси вантажів (вага від 120 кг до 20 тонн), розташованих в підвішеному стані. Ваги кранові діляться на види, в залежності від ваги, з яким доведеться працювати: для легких, середніх або важких вантажів.

Конструкційні особливості кранових ваг роблять можливим застосовувати вимірювальний прилад в таких сферах і видах виробництв, як: в будівництві; в хімічній промисловості; на трубопрокатних заводах; на сільськогосподарських складах; у виробництві металоконструкцій; в пунктах видачі та прийому металу; на кранах; на залізничних станціях; на морських і річкових портах.

Придатні для використання як в закритому приміщенні, так і на відкритій місцевості. Ваги кранового типу підходять для статистичного зважування контейнерів, штучних вантажів без упаковки і важкої тари різних габаритів.

Різновиди кранових ваг

Існує дві категорії обладнання: 

  • ваги механічні (динамометричні) - значення відображається на шкалі. Даний тип обладнання застосовується для роботи на малій висоті;
  • ваги електронні - результат (вага) виміру відображається на дисплеї. Відрізняються високою зносостійкістю, налаштування пристрою можуть бути змінені під кожну конкретну задачу. Більш висока ціна.

 

Підвісні ваги механічного типу не випускаються - фахівці віддають перевагу електронному обладнанню. Допустима модернізація шляхом зміни динамометра на тензометричні датчики.

Електронні ваги відрізняються малими розмірами, невибагливі до експлуатаційних умов. У деяких моделях передбачений металевий ударостійкий корпус. Точність вимірів зумовлена дискретністю ваг. Пристрій працює на акумуляторній батареї.

Кранові ваги електронні продаються з пультом управління в комплекті. Інструмент дає можливість отримувати точну інформацію при роботі на роботі на відстані.

Купити кранові ваги з доставкою по Україні

Кранові ваги купити з доставкою в Україні можливо в інтернет-магазині вантажопідйомного обладнання «ЛОАД-ТЕХ». Компанія веде діяльність з 2013 року і є національним виробником і імпортером товарів для підйому і переміщення вантажів. Доставка здійснюється у всі міста України.