Ланцюгові стяжки

Вантажоперевезення – це частина робочого процесу на виробництві, продажах та побутових переїздах. Щоб цінні речі при переміщенні не постраждали і не загубилися дорогою, їх закріплюють до платформи. У будівельній, транспортній, залізничній та судноплавній областях особливо необхідні гарантії цілісності вантажу та надійної фіксації у транспорті. Це може забезпечити ланцюгові стяжки. Що це таке, як використовується, і де в Україні можна придбати якісне обладнання для кріплення? Докладніше про все – далі у статті.

Види та особливості ланцюгових стяжок

Ланцюгові стяжки виготовлені із загартованої кованої сталі високого класу міцності відповідно до європейських стандартів. Кольори виробів: червоний та жовтий. Розрізняють два типи: натяжний та храповий.

Зовнішній вигляд стандартної конструкції – відрізок сталевого ланцюга із гаками на кінцях. Використовується для закріплення особливо важких вантажів прямою розтяжкою.

Ланцюгова стяжка для підвищеної надійності оснащена храповим механізмом (ретчетом). Це допомагає відрегулювати силу фіксації вантажу. Гаки з фіксатором (засувкою) на кінцях сталевої труби запобігають ймовірності зісковзування і втрати об'єктів, що транспортуються.

Талреп - єдиний вид стяжного обладнання, який може використовуватися не тільки для кріплення, а й для переміщення вантажів. Це особливо зручно при роботі з рибальським тралом.

Ланцюгова вантажна стяжка (ретчет) використовується для кріплення багатотонних предметів до відкритої платформи за допомогою ланцюгів і гаків. Найчастіше застосовується під час перевезення спецтехніки військового чи сільськогосподарського призначення. Також кріпильні конструкції забезпечують надійне зчеплення із транспортною основою.

Сфера застосування ланцюгових стяжок

Щоб експлуатація обладнання відбувалася безпечно і надійно, ретчети повинні бути: промарковані, обов'язково із запобіжними елементами, а гаки – з досить широким зевом і з засувками, щоб уникнути зісковзування вантажу.

Ланцюгові стяжки активно використовуються для транспортування:

  • особливо важких вантажів;
  • спецтехніки;
  • деревини;
  • в авіаційних, залізничних, морських та сухопутних вантажоперевезеннях.

Ретчет призначений для регульованого закріплення вантажу на будь-якому вигляді платформи. Керувати виробом можна однією рукою, не застосовуючи фізичну силу. Використання кріпильних конструкцій підвищує продуктивність на 40%, що заощаджує не лише час, а й витрачені зусилля на підготовку до відправки.

Критерії вибору

Кожен тип кріпильних конструкцій має різну потужність навантаження. На цей параметр впливає і калібр (діаметр ланцюга), який зворотньо пропорційний класу сталі. Середня вага, яка вважається робочою для виробу – 20 тонн.

Конструкція складається з необхідних компонентів:

  • натягувач ланцюга (ретчет) – довжина до 3,5 метрів;
  • гак із замком – ширина «зева» 2 мм;
  • ланцюг у базовій комплектації – до 5 метрів;

Ланцюгові стяжки для кріплення вантажу з храповиком доступні для виготовлення на індивідуальне замовлення. Є можливість вибрати довжину, калібр та максимальне робоче навантаження до 33 тонн. Усі вироби повинні відповідати вимогам та пройти випробування на міцність. Маркувальна бирка на кожній кріпильній конструкції – є свідченням перевіреної якості.

Компанія «ЛОАД-ТЕХ» вже багато років працює в Україні у сфері вантажопідйомних виробів. Замовити та купити ланцюгові стяжки для кріплення вантажу можна за телефонами на сайті. Доставка по містам Київ, Одеса, Харків та Львів – безкоштовна при замовленні на суму більше ніж 1000 грн. Також  шанс скористатися акційними знижками. Надійна якість за розумною ціною.

Показати все