Домкрат рейковий SJ

 • Рейковий домкрат для підйому вантажів.
 • Посилена гальмівна система.
 • Зручна, ергономічна рукоятка.
 • Мала вага, надійна конструкція.
 • Супроводжується сертифікатом якості.
 • Стандарт: ДСТУ EN 1494:2018.
 • Гарантія: 12 місяців.
 • Виробник: КитайКитай

Детальніше

Виберіть параметри:

Ціна з ПДВ:

8 819,52 грн.

rating Read the 3 Відгуки
Середній рейтинг: 10/10 - Кількість відгуків: 3

Рейковий домкрат - пристрій, що використовується для підняття різноманітних вантажів. Домкрати застосовуються при підйомі і переміщенні важких вантажів, монтажі обладнання, будівництві, ремонті, демонтажних роботах. Основною особливістю домкратів є те, що вони на відміну від інших вантажопідіймальних засобів (стропа, талі, захвату), працюють знизу, а не зверху вантажу. Підйом вантажу здійснюється шляхом обертання рукоятки домкрата. Рейковий домкрат оснащений гальмом для фіксації вантажу в піднятому положенні. Завдяки простоті конструкції рейкові домкрати відрізняються високою надійністю, компактністю і зручністю в експлуатації.

Наша компанія пропонує тільки високоякісні вироби, перевірені в реальних умовах роботи. Всі домкрати проходять перевірку перед продажем, супроводжуються гарантією, паспортом та інструкцією по експлуатації.

Домкрат реечный

Вантажопідйомність,

тн

A, мм

B, мм

C, мм

D, мм

E, мм

F, мм

G, мм

H, мм

K, мм

R, мм

S, мм

T, мм

Маса, кг

3,0

83

130

735-1090

70-425

60

45

138

249

170

140

235

128

10

5,0

105

140

510-1075

60-425

75

60

135

200

170

140

165

100

16

10,0

115

140

670-1190

80-490

75

65

135

260

220

170

240

105

29,4


Купити домкрат рейковий SJ ви можете в наших магазинах в Одесі, Києві та Харкові або замовити доставку в будь-яку точку України.

  • Рейковий домкрат для підйому вантажів.
  • Посилена гальмівна система.
  • Зручна, ергономічна рукоятка.
  • Мала вага, надійна конструкція.
  • Супроводжується сертифікатом якості.
  • Стандарт: ДСТУ EN 1494:2018.
  • Гарантія: 12 місяців.
  • Виробник: КитайКитай

ПИТАННЯ: Як вибрати домкрат?
ВІДПОВІДЬ: Перше і найголовніше, що потрібно для того, щоб вибрати домкрат, це точно розуміти з якою метою він буде використовуватися. Різні види домкратів використовують для абсолютно різних завдань. Так наприклад:
Пляшкові домкрати застосовуються при підйомі і переміщенні важких вантажів, в автомайстернях, машинобудівный сфері і т.д ..
Домкрати-гідроциліндри незамінні при монтажі або демонтажі важкого обладнання, конструкцій, для відриву від площини важких верстатів і машин, в будівництві, також використовуються при проведенні ремонтів великих вузлів різної техніки.
Рейкові домкрати застосовуються для попереднього вивішування деталей, при виконанні будівельно-монтажних, ремонтних та перевантажувальних робіт, а також при ремонті вагонів і залізничних шляхів. За допомогою рейкового домкрата можна переміщати вантажі горизонтально.
При виборі домкрата зверніть увагу на вантажопідйомність, робочу висоту, висоту робочої поверхні, габарити і вагу.
На нашому сайті представлені гідравлічні, рейкові і домкрати-гідроциліндри. Якщо ви сумніваєтеся у виборі домкрата, то сміливо телефонуйте нам і менеджери ТОВ «ЛОАД-ТЕХ» підберуть для вас оптимальний варіант виходячи з ваших потреб.

ПИТАННЯ: Чи можуть домкрати працювати в горизонтальному положенні?
ВІДПОВІДЬ: Так, рейковий і гідравлічний домкрати, а також домкрати-гідроциліндри можуть працювати горизонтально. Пляшковий тільки вертикально.

ПИТАННЯ: Які переваги і недоліки мають рейкові домкрати?
ВІДПОВІДЬ: Переваги - низьке розташування робочої поверхні (підйомної лапи), великий робочий хід домкрата, плавне і точне опускання і підйом вантажу, легкість обслуговування, ціна.
Недоліки - велика маса і габарити в порівнянні з іншими видами домкратів, межа середньої вантажопідйомності в 20тн.

ПИТАННЯ: Чи можна рейковим домкратом підняти легковий автомобіль?
ВІДПОВІДЬ: Можна, але не потрібно. По-перше - це суперечить стандартам техніки безпеки. По-друге - можна легко пошкодити кузов авто через конструктивні особливості домкрата. По-третє - є спеціалізовані домкрати для цих цілей.

ПИТАННЯ: Який домкрат краще, рейковий або гідравлічний?
ВІДПОВІДЬ: Давайте розглянемо основні переваги та недоліки цих двох популярних типів домкратів.
1. Вага - маса рейкового домкрата в 1.5-2 рази вище гідравлічного аналогічної  вантажопідйомності.
2. Габарити - аналогічно з вагою. Гідравлічний в 1.5-2 рази менше рейкового.
3. Нижня підйомна лапа у гідравлічного домкрата знаходиться відчутно нижче, ніж у рейкового.
4. Швидкість підйому приблизно однакова, а ось швидкість опускання у гідравлічного набагато вище, завдяки спускному клапану. А ось в рейковому доведеться крутити рукоять в зворотну сторону чимало часу, навіть якщо домкрат без навантаження.
5. Висота підйому рейкового домкрата значно вище гідравлічного.
6. Обслуговування - в гідравлічних домкратах необхідно промивання всього механізму і заміна масла. У рейковому досить змастити основні робочі вузли.
7. Конструкція нижньої площадки гідравлічного домкрата стійкіше, ніж на рейковому.
8. Ціна - гідравлічний домкрат коштує приблизно в 2 рази більше, ніж аналогічний рейковий.
9. Рейкові домкрати дозволяють здійснювати більш контрольований підйом вантажу, більш точну зупинку на заданій висоті, а також плавне опускання вантажу в порівнянні з гідравлічними домкратами.
Як бачите, однозначно відповісти на питання, який домкрат краще, вкрай складно. Грунтуючись на наведених нами даних, ви легко зможете зробити вибір, який задовольняє поточним завданням найкраще.

ПИТАННЯ: На гідравлічному і рейковому домкратах є верхня площадка, для чого вона потрібна?
ВІДПОВІДЬ: Обидва види домкрата мають по дві робочі поверхні. Це нижня лапа і верхня площадка.
Відмінності в тому, що в гідравлічному домкраті нижня лапа розташована дуже низько, на рівні опорної площадки. Відповідно їй зручно піднімати вантажі з малою відстанню від підлоги до робочої поверхні (наприклад автомобілі з низьким кліренсом). У рейковому домкраті лапа знаходиться значно вище від підлоги, але і підняти їй можна набагато вище, в порівнянні з гідравлічним.
Верхня площадка гідравлічного домкрата має плоску циліндричну форму. Що ідеально підходить, для підняття / монтажу / демонтажу виробів і обладнання з плоскою поверхнею. Рейковий домкрат має специфічну конструкцію верхнього майданчика. Він найкраще підходить для підйому овальних і круглих вантажів.

ПИТАННЯ: Чи впливає навантаження на висоту підйому домкрата?
ВІДПОВІДЬ: Ні. За умови, що вага вантажу не перевищує вантажопідйомність домкрата, навантаження не впливає на висоту підйому.

ПИТАННЯ: Яка гарантія на домкрати, ви здійснюєте ремонт?
ВІДПОВІДЬ: На темно-зелені домкрати наша компанія надає гарантію 6 місяців. На рейкові і пляшкові - 12 місяців.
ТОВ «ЛОАД-ТЕХ» здійснює повний гарантійний та післягарантійний ремонт домкратів.


Натисніть тут, щоб залишити відгук


Домкрат
Артур С. у 2020-04-27

Домкратик очень хороший, ни разу не пожалел что купил его.

Домкрат
Маряна М. у 2021-07-21 Ставши водієм автомобіля, стикнулася з такою проблемою ,як заміна пробитого колеса.Придбала домкрат рейковий,тут на сайті, що вирішив мою проблему.Дякую за швидкість та якість доставки .Тепер не страшно їздити в далекі подорожі
Домкрат
Зокіян В. у 2021-01-18 Ні разу не пожалкував що придбав цей домкрат! Використовую доволі часто, але ні разу не було і натяку на несправність!