Захват вертикальний DSQC

 • Захват для вертикального підйому та кантування листа.
 • Коефіцієнт запасу міцності: 4:1.
 • Матеріал виготовлення: високоміцна сталь.
 • Покриття: фарбування.
 • Стандарт: ДСТУ EN 13155:2014.
 • Супроводжується сертифікатом якості.
 • Гарантія: 12 місяців.
 

Детальніше

Виберіть параметри:

Ціна з ПДВ:

1 394,66 грн.

rating Читати відгук
Середній рейтинг: 10/10 - Кількість відгуків: 1

Захват вертикальний застосовується для підіймання та кантування листового металу. Захват вертикальний може застосовуватися поодиноко або в парі. Верхнє ланка захвата має два ступені свободи. Захват вертикальний відповідає сучасному стандарту ДСТУ EN 13155:2014.

Всі захвати в обов'язковому порядку проходять випробування на стенді, супроводжуються паспортом і гарантією.

Зверніть увагу!

Стандартні вантажні захвати мають обмеження мінімального навантаження, яке становить 10% від максимальної вантажопідйомності, зазначеної на корпусі захвату. Також стандартні вертикальні захвати підходять для підйому і переміщення сталевих листів з твердістю не більше 37 HRC.

Захват вертикальный

Вантажопідйомність, тн

(одного захвата)

Зев, мм

 A, мм 

B, мм

C, мм

D, мм

E, мм

F, мм

G, мм

H, мм

I, мм

Маса,

кг

1.00

0-20

59

12

16

45

30

120

72

270

155

6.0

2.00

0-25

61

16

23

55

45

165

90

340

190

8.0

3.20

0-30

72

16

28

60

55

195

110

374

227

10.5

5.00

0-50

82

20

33

70

70

250

135

458

275

19.0

 

Купити захват вертикальний ви можете в наших магазинах в Одесі, Києві та Харкові або замовити доставку в будь-яку точку України.

  • Захват для вертикального підйому та кантування листа.
  • Коефіцієнт запасу міцності: 4:1.
  • Матеріал виготовлення: високоміцна сталь.
  • Покриття: фарбування.
  • Стандарт: ДСТУ EN 13155:2014.
  • Супроводжується сертифікатом якості.
  • Гарантія: 12 місяців.
   

ПИТАННЯ: Як правильно вибрати горизонтальний / вертикальний захват?
ВІДПОВІДЬ: Захвати необхідні для підйому і переміщення різного вантажу, дуже часто великогабаритного. Вони діляться на дві групи - горизонтальні і вертикальні.
Будь-який захват має два основних параметри: вантажопідйомність і діапазон розкриття (зів). Так само захвати відрізняються своєю конструкцією та призначенням. Відповідно, знаючи вагу і габарити вантажу ви легко можете підібрати захват самостійно. Також не варто забувати, що багато захватів повинні працювати виключно в парі або в кількості 4 штук.
Якщо ви сумніваєтеся у виборі, то сміливо телефонуйте нам. Наші менеджери нададуть вичерпну консультацію з усіх видів захватів.

ПИТАННЯ: Мені треба підняти делікатний вантаж не пошкодивши його і не залишивши слідів. Чи це можливо?
ВІДПОВІДЬ: Так, звичайно. На нашому сайті представлені різні моделі захватів, в тому числі і для вантажів, які легко подряпати або пошкодити звичайними захватами. Для прикладу у нас в наявності є захвати з поліуретановими накладками на притискних лапах, завдяки яким вантаж залишиться без будь-яких слідів використання. Для більш детальної консультації ви можете зателефонувати за телефоном, вказаним на нашому сайті.

ПИТАННЯ: Чи можна піднімати вантаж одним вертикальним ззахватом?
ВІДПОВІДЬ: Так. Захват вертикального підйому може працювати без пари. Але для цього необхідно встановити захват строго по центру, щоб не допустити перекосу вантажу при підйомі.

ПИТАННЯ: Що таке ступені свободи вертикального захвата, які вони бувають?
ВІДПОВІДЬ: На деяких моделях вертикальних захватів є кріпильна проушина спеціальної конструкції, яка дозволяє відхиляться від умовної осі Y в одній або двох площинах. Що істотно полегшує підйом складних вантажів без використання просторових траверс.
На нашому сайті представлені вертикальні захвати з однією і двома ступенями свободи.

ПИТАННЯ: Мій вантаж важить 2 тонни. Захвати якої вантажопідйомності мені треба купити і скільки?
ВІДПОВІДЬ: Все залежить від типу вантажу і потрібного типу захвата. Деякі захвати можна використовувати поодинці, деякі можна використовувати тільки в парі або навіть в кількості 4 штук.
Відповідно якщо ваш вантаж важить 2 тонни, то знадобиться або 1 двох тонний захват, або два 1-тонних або ж 4 захвата по 500 кг відповідно.
Варто звернути особливу увагу, що на деяких захватах вантажопідйомність вказується відразу за два захвата.
Ви можете знайти таблицю вантажопідйомності для кожного типу захвата на нашому сайті. Там же вказана вантажопідйомність одного або ж пари захватів.

ПИТАННЯ: Мій захват на 2 тонни відмовляється піднімати 100 кг. Чому?
ВІДПОВІДЬ: Стандартні вантажні захвати мають обмеження мінімального навантаження, яке становить 10% від максимальної вантажопідйомності, зазначеної на корпусі захвата. Також стандартні вертикальні захвати підходять для підйому і переміщення сталевих листів з твердістю не більше 37 HRC.

ПИТАННЯ: На що треба підвішувати захват?
ВІДПОВІДЬ: Захвати підвішуються на стропи або траверси, в залежності від типу робіт. Бувають ситуації коли необхідно використовувати і те і інше.

ПИТАННЯ: Як правильно чіпляти захвати до строп/траверс?
ВІДПОВІДЬ: Все залежить від параметрів гака і вушка захвата. Якщо гак легко проходить, то ніякі додаткові елементи не знадобляться. Якщо ж вушко занадто мале і в нього входить тільки кінчик крюка, то слід використовувати перехідну вантажну скобу, яку ви так само можете придбати на нашому сайті.


Натисніть тут, щоб залишити відгук


отзыв
Игорь К. у 2020-07-15 Спасибо вам ЛОАД ТЕХ. хорошую штуку посоветовали купить! остался доволен, буду рекомендовать вас.